Sklep Fungopol

Kontakt

Siedziba

Fungopol Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Chełmowska 17 89-632 Brusy
NIP 555 212 19 39
REGON 381921070

Zadzwoń/napisz

Tel. 52 398 33 55
Fax 52 398 33 54
fungopol@fungopol.pl

Dział handlowy

Tel. 606 839 348
handel@fungopol.pl


UWAGA!
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy FUNGOPOL na danym rejonie!
 

Oddziały firmy FUNGOPOL

 

Oddz. Warszawa

ul. Przebudzenia Wiosny 48
05-540 Zalesie Górne,
tel. 533-574-695

warszawa@fungopol.pl

Oddz. Płd.-Zach

tel. 570-173-176

handlowiec6@fungopol.pl

Oddz. Kinice

tel./fax (52) 398 31 97

kinice@fungopol.pl

Oddz. Lublin

tel. 664-468-447

lublin@fungopol.pl

Oddz. Katowice

Katowice ul. Obroki
hala nr 3, stan PM06
tel. 604-255-910
tel. 728-914-793
fax (32) 203 50 55

katowice@fungopol.pl

Oddz. Gdańsk

tel. 732-667-662

gdansk@fungopol.pl

Oddz. Brusy Przetwórnia

Brusy, ul. Chełmowska 17
tel./fax (52) 398 20 22

brusy@fungopol.pl